Growtech is part of the Informa Markets Division of Informa PLC

Informa
Informa
Tarım Postası

GROWTECH ANTALYA olarak amacımız fuar sürecinde olduğu gibi yıl boyunca sektörümüze hizmet etmektir. Tarım Postası'nda dünyadaki sektörel gelişmelerden Türkiye'deki güncel haberlere kadar sektörel  kaynaklı en güncel haberlere ve zengin içeriklere ulaşabileceksiniz. Ayrıca, sektördeki en iyi uygulamalardan  konuk yazar makalelerini okuyabileceksiniz.

En son yenilikler ve gelişmelerden haberdar olmak için Tarım Postası e-bültenine kayıt olun!

Tarım Postası,  okuyucularına en son uygulamalardan önemli bilgilere kadar tarım sektörünün her alanında gündemi takip etme imkanı, zengin içerik, en son haber ve gelişmelerin aktarılacağı aylık e-bültenleri sunmaktadır.

GROWTECH ANTALYA'nın 23 yıllık tecrübesiyle dijital ortamda takipçilerine sunduğu Tarım Postası, Türkiye'nin yanı sıra dünyanın dört bir yanından sektörel haberler, en iyi uygulamalar ve konuk yazarlarla sektörün en geniş datasına ulaşan bir içerik platformudur.

Türkiye'deki ve dünyadaki tarım sektörü gelişmeleri, konuk yazarlarımızın sektörle ilgili değerlendirme ve yazıları, sektördeki en iyi uygulamalar hakkında e-bültene abone olarak ilk siz haberdar olun!