23-26 Kasım 2022 | Anfaş Fuar Merkezi - Antalya

Tarım Postası'na Hoşgeldiniz
 

Growtech olarak amacımız fuar sürecinde olduğu gibi sene boyunca sektörümüze hizmet etmek. Tarım Postası ile en güncel haberleri, zengin içerikleri bir araya getirerek sektörel bir kaynak olarak sizlere sunmaya devam ediyoruz.


2019 yılında bu amaç doğrultusunda hayata geçirdiğimiz Tarım Postası e-bültenleriyle binlerce kişinin beğenisini topladık. Takip edilen bir kaynak haline gelen Growtech Tarım Postası'nı web sitemize taşıyarak içeriğini daha da genişlettik.


Yenilenen Tarım Postası’nda; sektörün dünyadaki gündem konularına, Türkiye'den güncel haberlere, en iyi sektörel uygulamalara ve çeşitli grafiklere, bunların yanı sıra da konuk yazarlarımızın yazılarına ulaşabilirsiniz.

Tarım Postası e-bültenine kayıt ol,
yenilikleri ve gelişmeleri hemen öğren!

Tarım Postası; en son haber ve gelişmelerin aktarılacağı zengin içerikli, aylık e-posta gönderimleriyle okuyucularına, en yeni uygulamalardan önemli bilgilere kadar tarım sektörünün her alanında gündemi takip etme olanağı sağlar.

Growtech'in 20 yıllık tecrübesiyle takipçilerine dijital olarak sunduğu Tarım Postası, hem Türkiye'den hem de dünyadan sektörel haberler, en iyi uygulamalar ve konuk yazarlar ile sektörün en geniş datasına ulaşan bir içerik platformudur.

Dünyadaki ve Türkiye'deki tarım sektörünün tüm gelişmelerini, konuk yazarlarımızın sektöre dair yorumlarını ve makalelerini, sektördeki en iyi uygulamalarını e-bültene kayıt olarak ilk siz öğrenin!