growtech-greenhouse-hero-image

Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması!

Uluslararası Sektör Liderleri Growtech fuarında 25-28 Kasım tarihleri arasında, 20. kez buluşuyor! 

Avrupa’nın en büyük ikinci, dünyanın en büyük dördüncü seracılık endüstrisine sahip Türk tarım sektörü,  ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerini 20. yılında Anfaş Expo Center'da bir araya getirecek! 

 

25 - 28 Kasım 2020

Anfaş Expo Center

Dünyanın En Büyük Örtüaltı Tarım Sektörü Fuarı!

Tarımın uluslararası buluşması Growtech, geçtiğimiz yıl 32 ülkeden 202’si uluslararası toplam 606 katılımcı firmayı, 112 ülkeden onbinlerce ziyaretçi ile Antalya Expo Center’da 50 bin m2 alanda buluşturdu. Growtech 2019, önceki yıla kıyasla yabancı ziyaretçi sayısını %50, toplam ziyaretçi sayısını %25 oranında arttırarak yeni bir rekora imza attı.

Hollanda, İspanya, Çin, Güney Kore, Mısır ve Afrika firmaları Growtech fuarında "milli katılım" ile yer aldı. Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 20. yaşını kutluyor.

Growtech 2020 Tarım Fuarı’nda bu yıl, 30’u aşkın ülkeden 900’den fazla lider firma ve markanın yanısıra ziyaretçi sayısının daha da geliştirilerek, 130 ülkeden gelecek olan sektör profesyonellerinin ağırlanması hedefleniyor.   

Rakamlar ile Growtech 2019

30+
Katılımcı Ülke
900+
Katılımcı 
60.000m2
Fuar Alanı

Türkiye'de Tarım

Tarımsal üretimde Avrupa'da 1. dünyada ise 7. sırada 

Seracılıkta Avrupa’da 2. Dünyada 4. sırada

 

2019 yılında 80 ülkeye  260,6 milyon $ tohum ihracatı

186 ülkeye 730 çeşit  tarımsal ürün ihraç ihracatı

 Growtech e-bültenine kaydolun.

Bültene kayıt olarak, fuar ile ilgili en son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. 

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 20. yaşını kutluyor. Growtech 2020 Tarım Fuarı’nda bu yıl, 30’u aşkın ülkeden 900’den fazla lider firma ve markanın yanısıra ziyaretçi sayısının daha da geliştirilerek, 130 ülkeden 90 binin üzerinde sektör profesyonelinin ağırlanması hedefleniyor.  

Daha Fazlası için

Neden Katılmalısınız?

Growtech fuarına katılan firmalarımız hedefledikleri pazarlara ulaşabilecek, marka bilinirliklerini artırarak marka değerlerini yükseltme imkanına sahip olacaklar. Growtech, katılımcılarına yeni müşteriler bulma, mevcut müşterilerle ilişkilerini güçlendirme ve işlerini geliştirme fırsatı sunan en önemli satış ve pazarlama platformudur. 

Daha Fazlası için 

Growtech Sürdürülebilirliği Destekliyor!

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı Growtech sektörü bir araya getirmenin yanı sıra yeni nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilirlik konusunda birçok adım atarak toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır. Geri dönüşümlü kağıttan, LED kullanımının yaygınlaştırılmasına ve sektörel gelişime katkı sağlayacak gönüllülük projelerine fuarda yer vererek sürdürülebilirliği destekliyor.

Daha Fazlası için >

 

Fuar Sonuç Raporu 2019

Growtech'e Katıl

Neden Ziyaret Etmelisin?