Growtech is part of the Informa Markets Division of Informa PLC

Informa
Informa

Keşfet, Büyüt, Kazan!

Dünyanın en büyük örtü altı (seracılık) tarım sektörü fuarı Growtech, 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında global tarım sektörü profesyonellerini 21. kez Antalya'da bir araya getirecek. 

Tarım Sektörü Profesyonellerinin Katılması Gereken En Önemli Fuar

Avrupa'nın en büyük ikinci, dünyanın ise dördüncü büyük örtü altı (seracılık) sektörüne sahip olan Türk tarım sektörünün en güçlü ve en büyük fuarı Growtech, katılımcı ve ziyaretçilerine yeni iş fırsatları sunuyor.

Growtech 2022 hakkında daha fazla bilgi edinmek için 2022 Broşürünü indirin.

Rakamlarla Growtech 2021

Growtech 2019 yılında 120 olan ziyaretçi ülke sayısını 2021 yılında 125 'e çıkararak global tarım profesyonellerine ev sahipliği yaptı.

2021 yılında Lübnan ve Kazakistan'dan gelen ziyaretçi sayısında meydana gelen önemli artış, bu iki ülkeyi en çok ziyaret eden ilk 10 ülke arasına taşıdı. Kuzey Afrika ve Sahra Altı Afrika'dan gelen ziyaretçi sayısında %16'lık artış meydana gelirken, 2021 yılında toplam ziyaretçi sayısında bir önceki yıla göre %26 artış meydana geldi.


Online İçerik ve Haber Platformu Tarım Postası

Tarım Postası zengin içeriği ve aylık e-posta gönderimleriyle en son haber ve gelişmelerin aktarılacağı, yeni uygulamalardan önemli bilgilere kadar tarım sektörünün her alanında gündemi takip etme imkanı sağlıyor.

Neden Türkiye'de İş Yapmalısınız?

Türkiye, yaklaşık 83 milyonluk büyüyen nüfusuyla dünyanın en büyük 20 ekonomisinden biridir.  Türkiye zamanda global pazarlarda önemli bir tarımsal üreticisi ve ihracatçısıdır.

Dünyanın en büyük 7. tarım üreticisi, özellikle fındık ve kestaneden kayısıya, kiraz, incir, zeytinden ayvaya, tütün ve çaya kadar en büyük üretici ve ihracatçı olduğu tahmin edilmektedir.


ETKİNLİKLER

Fuar süresince gerçekleşecek etkinliklere katılarak sektördeki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz. Sektörle ilgili ulusal ve uluslararası tüm yeniliklerden haberdar olmak ve  işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan tüm bilgilere tek bir yerden ulaşın.

Navy Simple New Arrival Instagram Post
ATSO Growtech Tarım İnovasyon Ödülleri

 

Navy Simple New Arrival Instagram Post
Bitki Islahı Proje Pazarı

 

Navy Simple New Arrival Instagram Post

Growtech Tarım Sohbetleri

 

Navy Simple New Arrival Instagram Post
Alım Heyeti Programı

 

Growtech e- bültenine kaydolun

E-bültene kayıt olarak hem global tarım sektörü hem de Growtech ile ilgili en son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.


Growtech 2021 Öne ÇıkanlarAgri Post (500 × 300 px)

Growtech Sürdürülebilirliği Nasıl Destekliyor?

Growtech tarımsal üretimin katma değerini artıran inovatif çalışmaları destekleyerek sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlıyor. Sosyal sorumluluk anlayışını benimseyen Growtech, çevreye duyarlı bir şekilde düzenleniyor.

 Standınızı Ayırtın!

Growtech 2022 için Anfaş Fuar Merkezi'ndeki standınızı bugün ayırtın! 

Fuar Sonuç Raporunu İndirin

Growtech 2021 hakkında daha fazla bilgi için Fuar Sonuç Raporunu indirin!

Ziyaretçi Ön Kayıt

Ziyaretçi ön kayıt formunu doldurun online ziyaretçi kaydı açıldığında sizi bilgilendirelim.