23-26 Kasım 2022 | Anfaş Fuar Merkezi - Antalya

Basın Bültenleri

Haberler ve Yenilikler 

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı Growtech ile ilgili en son haber ve gelişmeleri, ulusal medya ile paylaştığımız içerikleri bir arada bulabilirsiniz.

 

Growtech Dünya Tarım Sektörüne İz Bıraktı 
 

Growtech 20.Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı,  24-27 Kasım tarihleri arasında Antalya’da Anfaş Fuar Merkezi’nde iki yılın ardından dünya tarım profesyonellerini ağırladı.

25 ülkeden 510 firmanın katılım sağladığı fuarı, 125 ülkeden 53 bin 640 kişi ziyaret etti. Pandemiden önce düzenlenen son fuara göre ziyaretçi sayısında %26 artış görüldü.

Daha Fazlası için >

Tarım Sektörü, Bölgenin En Güçlü Tarım Fuarı Growtech’te Buluşmayı Sabırsızlıkla Bekliyor 
 

Growtech 20.Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, 24-27 Kasım tarihleri arasında Antalya’da Anfaş Fuar Merkezi’nde iki yılın ardından dünya tarım profesyonellerini ağırladı. 25 ülkeden 510 firmanın katılım sağladığı fuarı, 125 ülkeden 53 bin 640 kişi ziyaret etti. Pandemiden önce düzenlenen son fuara göre ziyaretçi sayısında %26 artış görüldü.

Daha Fazlası için >

Türk Tarım Sektörü, Küresel Tarım Yatırımlarından Daha Fazla Pay Almaya Hazırlanıyor

 

Küresel rekabetteki gücünü arttırmak isteyen tarım sektörünü, 20 yıldır uluslararası pazarlarla buluşturan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, 24-27 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde, “Keşfet, Büyüt, Kazan!” yeni mottosu ile kapılarını ziyarete açmaya hazırlanıyor. Growtech’in önemli destekçileri arasında yer alan Sera Konstrüksiyon, Donanımı ve Ekipman Üreticileri ve İhracatçılar Derneği (SERKONDER) ve Basınçlı Sulama Sanayicileri Derneği (BASUSAD), Growtech Fuarı yaklaşırken sektörü ve küresel düzeyde artan tarımsal yatırımlara yönelik hedeflerini anlattı.

 

Daha Fazlası için >