Growtech is part of the Informa Markets Division of Informa PLC

Informa
Informa

Dünyanın en büyük örtü altı (seracılık) tarım sektörü fuarı GROWTECH ANTALYA, 20-23 Kasım 2024 tarihleri arasında global tarım sektörü profesyonellerini 23. kez Antalya'da bir araya getirecek. 

Tarım Sektörü Profesyonellerinin Katılması Gereken En Önemli Fuar

Örtü altı tarımda dünyanın en büyük fuarı Growtech; 60 bin metrekare alanda, “Sera ve Teknolojileri”, "Sulama Sistemleri ve Teknolojileri”, “Tohumculuk”, “Bitki Besleme” ve “Bitki Koruma” ürün gruplarında lider firmaları uluslarası ziyaretçilerle buluştururken "Uluslararası Konferanslar", "Growtech Tarım Sohbetleri", "ATSO Growtech Tarım İnovasyon Ödülleri" gibi etkinliklerle de fuarcılık sektörüne farklı bir bakıç açısı kazandırıyor.

GROWTECH yeni lokasyonlarda...

Dünya tarım sektörünün buluşma noktası olan GROWTECH ANTALYA, uluslararası tarım sektörünün ticareti için önemli bir platform. GROWTECH çatı markası ile yeni bir görünüş, yeni bir vizyon ve yeni destinasyonlar ile farklı ülkelerde yeni ticaret fırsatları sunacak. GROWTECH ANTALYA’nın yanı sıra 04-06 Eylül 2024 tarihinde Endonezya, Jakarta’da GROWTECH JAKARTA ile katılımcılarını asya pazarı ile buluşturacak. 


Online İçerik ve Haber Platformu Tarım Postası

Tarım Postası zengin içeriği ve aylık e-posta gönderimleriyle en son haber ve gelişmelerin aktarılacağı, yeni uygulamalardan önemli bilgilere kadar tarım sektörünün her alanında gündemi takip etme imkanı sağlıyor.


Etkinlikler

GROWTECH ANTALYA ile eş zamanlı gerçekleşecek etkinliklere katılarak sektördeki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz. Sektörle ilgili ulusal ve uluslararası tüm yeniliklerden haberdar olmak ve  işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan tüm bilgilere tek bir yerden ulaşın.

GROWTECH ANTALYA e- bültenine kaydolun

E-bültene kayıt olarak hem global tarım sektörü hem de GROWTECH ANTALYA ile ilgili en son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.


Growtech Öne Çıkanlar

Sürdürülebilir Kalkınmayı Destekliyoruz

Growtech, tarımsal üretimin katma değerini artıran yenilikçi faaliyetleri destekleyerek sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunur. Sosyal sorumluluk anlayışını benimseyen Growtech, çevreye duyarlı bir etkinlik olarak çalışmaktadır.

Broşürü İndirin

Growtech 2024 hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? 

Fuar Sonuç Raporunu İndirin

Growtech 2023 hakkında daha fazla bilgi için Fuar Sonuç Raporunu indirin! 

 

Ziyaretçi Ön Kayıt

Ücretsiz online ziyaretçi kaydınızı tamamlayın!

Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz için Önemli Duyuru

Growtech müşteri listelerini sattığını iddia eden şirketlerden dolaşımda olan bir dizi sahte e-posta olduğu dikkatimizi çekti.

Growtech'in hiçbir zaman katılımcı, sponsor veya ziyaretçi veri listelerini satmadığını ve bu şirketlerin genellikle Growtech ile hiçbir ilgisi olmayan yanıltıcı ve yanlış bilgiler göndereceğini vaad ettiklerini lütfen unutmayın.

Bu kişi ve/veya şirketler ile iletişim kurmamanızı ve onlardan aldığınız, Growtech ile bağlantılı veri veya başka herhangi bir şey sattıklarını iddia ettikleri e-postaları dikkate almamanızı önemle tavsiye ederiz.

Growtech ile ilgili olarak aldığınız herhangi bir iletişim hakkında şüpheye düşerseniz, lütfenbizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: [email protected]