growtech-homepage-hero-image.png

ÖNEMLİ DUYURU | Growtech Fuarı Yeni Tarihi

Değerli katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz ve paydaşlarımız,

Mevcut seyahat kısıtlamalarının bir sonucu olarak, detaylı bir değerlendirmeden sonra, 25-28 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Growtech Fuarını 24-27 Kasım 2021’de Anfaş Fuar Merkezi, Antalya’da gerçekleştirme kararını aldık. 

24 - 27 Kasım 2021

Anfaş Expo Center

Growtech, Informa’nın AllSecure sağlık ve güvenlik standardına göre düzenlenecektir.

Daha Fazla Bilgi →

Türkiye'de Tarım

Tarımsal üretimde Avrupa'da 1. dünyada ise 7. sırada 

Seracılıkta Avrupa’da 2. Dünyada 4. sırada

 

2019 yılında 80 ülkeye  260,6 milyon $ tohum ihracatı

186 ülkeye 730 çeşit  tarımsal ürün ihraç ihracatı

 Growtech e-bültenine kaydolun.

Bültene kayıt olarak, fuar ile ilgili en son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. 

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Growtech, 20 yıldır, tohumları eken çiftçiden sektörün önde gelen şirketlerine ve önde gelen ihracatçılara kadar endüstrinin her bir unsurunu bir araya getirerek tarımdaki en son yenilikleri bir araya getiriyor. Sektördeki en son ürün ve hizmetleri sunmanın yanı sıra Growtech, fuar süresince gerçekleşen konferansları ve içeriği ile sektör hakkında son gelişmeleri bulabileceğiniz bilgi kaynağınız olacaktır.

Daha Fazlası için

Neden Katılmalısınız?

Örtüaltı Tarım Sektörü’nde dünyanın en önemli fuarına katılın.

Growtech, işlerini büyütmek isteyen tüm tarım profesyonelleri için mutlaka katılınması gereken bir etkinliktir. Her yıl, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohum Yetiştiriciliği, Fide Yetiştiriciliği, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Kontrol, Tarım Makinaları ve Hayvancılık Ekipmanları sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Daha Fazlası için 

Growtech Sürdürülebilirliği Destekliyor!Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı Growtech sektörü bir araya getirmenin yanı sıra yeni nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilirlik konusunda birçok adım atarak toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır. Geri dönüşümlü kağıttan, LED kullanımının yaygınlaştırılmasına ve sektörel gelişime katkı sağlayacak gönüllülük projelerine fuarda yer vererek sürdürülebilirliği destekliyor.

Daha Fazlası için >

 

Fuar Sonuç Raporu 2019

Growtech'e Katıl

Neden Ziyaret Etmelisin?