Dünyanın En Büyük Örtüaltı Tarım Sektörü Fuarı!

Dünyanın en büyük örtüaltı tarım sektörü fuarı olan Growtech, her yıl daha da büyüyerek sektörün en verimli buluşma noktası olmaya devam ediyor.

25 - 28 Kasım 2020 tarihlerinde 20. kez gerçekleşecek olan Growtech, Tohumculuk, Sera & Sulama Teknolojileri, Bitki Besleme & Koruma, Traktör & Tarım Makinaları ve Hayvancılık bölümleriyle sektörü bir araya getirecek. 

Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması!

Alım Heyeti

Hosted Buyer - Growtech

Konferanslar

conferences of Growtech

Ödüller

Awards - Growtech
grw

Tarım Sektöründe Dünya Markası Growtech 112 Ülkeden Ziyaretçiyle Rekor Kırdı!

Dünyanın en büyük örtüaltı tarım sektörü(seracılık) fuarı, Growtech 19. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, Antalya’da 112 ülkeden onbinlerce ziyaretçi ve 32 ülkeden -202'si uluslararası- toplam 606 firmanın katılımı ile gerçekleşti. En çok ziyaretçi gelen ilk 5 ülke sırasıyla İran, Ürdün, Irak, Rusya ve Mısır olurken Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara ve Konya en çok ziyaret gerçekleştirilen iller oldu. Hollanda, İspanya, Çin, Güney Kore, Mısır ve Afrika, ülke bazında “Milli Katılım” ile yer aldı.

Growtech - Türkiye'de Tarım

Growtech'i Keşfedin!

Growtech'te, tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketler ve profesyonllere kadar sektörün her bir yapı taşı tek bir çatı altında toplanıyor.

Growtech - Neden katılımcı olmalısınız?
Growtech - Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Growtech Sürdürülebilirliği Destekliyor

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı Growtech sektörü bir araya getirmenin yanı sıra yeni nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilirlik konusunda birçok adım atarak toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır. Geri dönüşümlü kağıttan, LED kullanımının yaygınlaştırılmasına, sektörel gelişime katkı sağlayacak gönüllülük projelerinden fuarda kullanılan materyallerin geri dönüşümüne Growtech’in sürdürülebilirlik yolculuğunu görmek için tıklayın

sustain