Dünyanın En Büyük Örtü Altı Tarım Sektörü Fuarı!

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı olan Growtech Eurasia, her yıl daha da büyüyerek sektörün en verimli buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Tohumculuk, Sera & Sulama Teknolojileri, Bitki Besleme & Koruma, Traktör ve Tarım Makinaları sektörleri ile birlikte, 18. yılında "Hayvancılık" bölümünü de açan Growtech Eurasia bu yıl 28 Kasım – 01 Aralık tarihlerinde Antalya Expo Center'da gerçekleşecek.

Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması!

Growtech - Hayvancılık

Growtech Eurasia'da Yeni "HAYVANCILIK" Bölümü Açılıyor!

Katılımcı ve ziyaretçi kitlesi her yıl daha da büyüyen Growtech Eurasia 18. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarında bu yıl ilk defa “HAYVANCILIK” bölümü de yer alacak.

Dünyada yaşanan son gelişmelerin, en yeni ürün ve teknolojilerin tanıtıldığı Growtech Eurasia’yı 2017 yılında ziyaret eden yabancı profesyonellerin %72’si, Hayvancılık bölümüyle de ilgileniyor. 

Growtech - Türkiye'de Tarım

Growtech Eurasia’yı Keşfedin!

Growtech Eurasia’da, tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketler ve profesyonllere kadar sektörün her bir yapı taşı tek bir çatı altında toplanıyor.

Growtech - Neden katılımcı olmalısınız?
Growtech - Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Growtech Sürdürülebilirliği Destekliyor

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı Growtech sektörü bir araya getirmenin yanı sıra yeni nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilirlik konusunda birçok adım atarak toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır. Geri dönüşümlü kağıttan, LED kullanımının yaygınlaştırılmasına, sektörel gelişime katkı sağlayacak gönüllülük projelerinden fuarda kullanılan materyallerin geri dönüşümüne Growtech’in sürdürülebilirlik yolculuğunu görmek için tıklayın

Growtech Supports Sustainability