Growtech ATSO Tarım Ödülleri

Dünyanın En Büyük Örtü Altı Tarım Sektörü Fuarı!

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı olan Growtech, her yıl daha da büyüyerek sektörün en verimli buluşma noktası olmaya devam ediyor.

27-30 Kasım 2019 tarihlerinde 19. kez gerçekleşecek olan Growtech, Tohumculuk, Sera & Sulama Teknolojileri, Bitki Besleme & Koruma, Traktör & Tarım Makinaları ve Hayvancılık bölümleriyle sektörü bir araya getirecek. 

Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması!

Alım Heyeti

Hosted Buyer - Growtech

Konferanslar

conferences of Growtech

Ödüller

Awards - Growtech
grw

Tarım Sektöründe Dünya Markası Growtech 120 Ülkeden Ziyaretçiyle Rekor Kırdı!

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü(seracılık) fuarı, Growtech 18. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, Antalya’da 120 ülkeden 86 bin 780 ziyaretçi ve 30 ülkeden 800’ün üzerinde firma ve markanın katılımı ile gerçekleşti. En çok ziyaretçi gelen ilk 5 ülke sırasıyla İran, Ürdün, Irak, Mısır ve Cezayir olurken Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara ve Konya en çok ziyaret gerçekleştirilen iller oldu. Hollanda, İspanya, Çin, Kore ve bu yıl ilk kez Macaristan ülke bazında “Milli Katılım” ile yer aldı.

Growtech - Türkiye'de Tarım

Growtech'i Keşfedin!

Growtech'te, tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketler ve profesyonllere kadar sektörün her bir yapı taşı tek bir çatı altında toplanıyor.

Growtech - Neden katılımcı olmalısınız?
Growtech - Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Growtech Sürdürülebilirliği Destekliyor

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı Growtech sektörü bir araya getirmenin yanı sıra yeni nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilirlik konusunda birçok adım atarak toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır. Geri dönüşümlü kağıttan, LED kullanımının yaygınlaştırılmasına, sektörel gelişime katkı sağlayacak gönüllülük projelerinden fuarda kullanılan materyallerin geri dönüşümüne Growtech’in sürdürülebilirlik yolculuğunu görmek için tıklayın

sustain