Growtech is part of the Informa Markets Division of Informa PLC

Informa
Informa

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

GROWTECH ANTALYA ziyaretçilerine dört gün boyunca çok çeşitli global tarım endüstrisi şirketlerine erişme imkanı sunar. 

Gelecekte işinizi şekillendirecek ve bilinçli kararlar almanızı sağlayacak sektör hakkında en son gelişmeleri takip etmek için GROWTECH ANTALYA 2024'de yerinizi alın!


İş Ağınızı Genişletin

2023'de 26 ülkeden 572 firma katılımcı olarak GROWTECH ANTALYA'da yer aldı. 600+ firma GROWTECH ANTALYA 2024'te katılımcı olarak yer alacak ve ürünlerini sergileyecek. Ulusal ve uluslararası tarım sektörü profesyonelleri ile buluşma fırsatı yakalayın.

Yeni İş Fırsatlarını Yakalayın

Hızla büyüyen tarım sektöründeki yeni yatırım fırsatlarından yararlanın.

Pazar Araştırması ve Sektör Analizi Yapın

4 ana ürün grubunda katılımcılar ile tanışın. +25 ülkeden 600'ün üzerinde katılımcı firma yeni ürün ve teknolojileri ile GROWTECH ANTALYA'da yer alacak.

Seminerlere katılın ve en son haberleri öğrenin

Tarım sektörünün gündem konularının ele alınacağı GROWTECH ANTALYA Konferansları ile sektörü takip edin.


Katılımcılarımız Ne Dedi?

Bakker Brothers / Hollanda

Growtech global bir fuar. Ziyaretçilerimiz ağırlıklı olarak Orta Doğu ve Afrika’dan idi. Growtech bu bölgelerde çok ünlü. Asya, Afrika ve Avrupa’dan ziyaretçiler ile iş anlaşmaları gerçekleştirdik. Orta Doğu ve Afrika’dan gelen ziyaretçiler standımıza ilgi gösterdi.

Growtech bize dünyanın her yerinden müşteriler ile buluşma fırsatı sunuyor.

Kamal JOUDEH / Pazarlama Müdürü

Nutra Park / Güney Kore

Ağırlıklı olarak Güney Kore ve Niğde'de şubelerimiz bulunmakta. Growtech, tarımla ilgili en ünlü ve global bir fuar. Türkiye'ye en yakın bölgelere odaklanıyoruz. Bu yüzden de Growtech’te olmalıyız.  Çin, Fas, Kanada, Arjantin, Uruguay, Orta Doğu ve Türkiye’den ziyaretçiler standımızı ziyaret etti. Growtech bize potansiyel fırsatlar sunuyor. Güney Kore’den geldim ve insanları burada çok daha iyi anladım. Bu bize sunulan yüzyüze bir fırsat. Bir çok ülke ile yeni anlaşmalar yaptım. İkinci kez buradayım, tekrar geleceğim. Siz de gelin!

Chungyeon BAN 

Timfog / Türkiye

Growtech hepimizin bildiği gibi bir buluşma platformu. Birçok kıtanın Asya, Avrupa, Orta Doğu gibi ülkelerin bir araya geldiği bir platform. Biz burada sadece ülkemizi değil birçok coğrafyayı da temsil ediyoruz. Bu anlamla çok fazla yabancı ziyaretçi var. Yabancıların sayısı önceki fuarlara göre daha fazlaydı. İran, Azerbaycan, Özbekistan’dan yoğun katılım var. Kazakistan’dan yoğun bir ziyaretçi profili var. İspanya, İsrail ülkelerinden gelenler var. Bizim de ihracat yaptığımız ülkeler. Afrika’dan gelenler var ilk defa. Uzak coğrafyaya da burada ulaşabildiğimizi gördük.

Growtech’e teşekkürler.

Cengiz YAYLALI / Başkan 

Broşürü İndirin

GROWTECH ANTALYA 2024 hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? 

Fuar Sonuç Raporunu İndirin

GROWTECH ANTALYA 2023 hakkında daha fazla bilgi için Fuar Sonuç Raporunu indirin! 

 

Ziyaretçi Ön Kayıt

Ziyaretçi ön kayıt formunu tamamlayın!