23-26 Kasım 2022 | Anfaş Fuar Merkezi - Antalya

Growtech Hakkında

Growtech 21. yılında, 23 - 26 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında Anfaş Fuar Merkezi'nde!

Dünyanın en önemli örtüaltı tarım sektörü fuarı Growtech, uluslararası sektör liderlerini 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında, 21. kez bir araya getiriyor!
Tarımsal üretim ve ihracatın kalbi Antalya’da gerçekleştirilen fuarımızda, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları’nın her alanında öncü firmaların katılımları ile gerçekleşiyor.

Tarımın uluslararası buluşması Growtech 2019, önceki yıla kıyasla yabancı ziyaretçi sayısını %50, toplam ziyaretçi sayısını %25 oranında arttırarak yeni bir rekora imza attı. Hollanda, İspanya, Çin, Güney Kore, Mısır ve Afrika firmaları Growtech fuarında "milli katılım" ile yer aldı.

Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, 2022 yılında 21. yaşını kutluyor. 

 

Fuarda Yer Alan Etkinlikler

Fuar programı kapsamında; Ticaret Bakanlığı ile koordine edilerek, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği organizatörlüğünde “Alım Heyeti Programı” düzenlenecek. Ticaretin gelişmesine olanak sağlayan, çevre ülkelerin potansiyel alıcıları ve karar vericilerinin katılacağı ikili görüşmelere tarım sektörü firmalarının buluşması sağlanacak ve ticari iş birlikleri sağlanacak.

Growtech, dört günlük fuar süresince etkinlikler kapsamında, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Tarım Sohbetleri’nin yanısıra  sivil toplum kuruluşları, dernekler, birlikler ve üniversitelerin destekleriyle gerçekleştirilecek seminerler ve panellere ev sahipliği yapacak.

Tarım sektörünün farklı alanlarında hizmet veren, alanlarında başarı kazanmış firmaları ve sektöre değer katan projeleri 2008 yılından bu yana "Growtech Tarım Ödülleri" kapsamında ödüllendirildi.  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 2021 yılında 4.kez düzenlenen "ATSO Growtech Tarım İnovasyon Ödülleri" tarımsal inovasyonu desteklemeye devam etti.

Akdeniz Üniversitesi-Teknoloji Transfer Ofisi ile birlikte düzenlenecek son iki yıldır birlikte organize ettiğimiz "Bitki Islahı Proje Pazarı Ödülleri" de 2021 yılında Growtech Fuarı’nda sahiplerini buldu. 

 

Informa Markets

Growtech, Informa PLC'nin bir bölümü olan Informa Markets tarafından düzenlenmektedir. Informa Markets uzmanlaşmış pazarların ve endüstrilerin ticari faaliyetlerini yürütmelerini, yenilikçi girişimlerde bulunmalarını ve büyümelerini destekleyen platformlar geliştirmektedir. Portföyümüz; aralarında Sağlık Hizmetleri & İlaç Ürünleri, Altyapı, İnşaat & Emlak, Moda & Hazır Giyim, Turizm, Yiyecek & İçecek ve Sağlık & Beslenme sektörlerinin de bulunduğu çeşitli pazarlarda 550 uluslararası B2B organizasyon ve markadan oluşmaktadır. Geliştirdiğimiz fuarlar, uzmanlaşmış dijital içerikler ve işlenebilir veri çözümlerimiz vasıtası ile tüm dünyadaki iş ortaklarımıza birbirleri ile etkileşime geçme, tecrübe kazanma ve yeni iş fırsatlarını değerlendirme fırsatları sunmaktayız. Dünyanın önde gelen fuar organizasyon firması olarak çok çeşitli uzmanlaşmış sektörleri canlandırıyor, onlara yeni iş fırsatları sağlıyor ve yılın 365 günü büyümelerini mümkün kılıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: www.informamarkets.com

1. Gün

2. Gün

3. Gün

4. Gün