23-26 Kasım 2022 | Anfaş Fuar Merkezi - Antalya

Sıkça Sorulan Sorular

 

Growtech Fuarı ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Growtech Fuarı sadece tarım sektörü profesyonelleri için düzenlenen uluslararası bir fuardır.

Davetiyeniz var ise fuara 4 gün boyunca ücretsiz giriş sağlayabilirsiniz. Fuara ücretsiz giriş yapabilmek için 22 Kasım 2021 günü saat 12:00’ye kadar online kaydınızı yaptırabilirsiniz. Online kaydınızı yaptırmadıysanız ve davetiyeniz yok ise fuara giriş ücretlidir.

Fuar Girişi ücreti 25 TL’dir.

Davetiyeli giriş alanından kaydınızı gerçekleştirerek yaka kartınızı alabilirsiniz.

Fuar alanına beklemeden hızlı ve ücretsiz olarak giriş yapmak için online kayıt olabilirsiniz.  Tüm ziyaretçilerimizin online kayıt olmalarını öneriyoruz. Online kaydınızı tamamlamak için buraya tıklayın. >>

Online olarak kayıt yaptırmanız sonucu e-mailinize gönderilen ziyaretçi yaka kartınızı unutmanız/kaybetmeniz durumunda size gönderilen e-mailden çıktı alabilir veya online kayıt bankosundan yeniden kartınızı çıkarabilirsiniz. Online kayıt için sistem 22 Kasım 2021 günü öğlen saat 12:00’de kapatılacaktır.

24 Kasım 2021:  10:00 - 19:00

25 Kasım 2021:  10:00 - 19:00

26 Kasım 2021:  10:00 - 19:00

27 Kasım 2021: 10:00 - 17:00

Fuar alanı: Anfaş Fuar Merkezi

Adres: Soğucaksu, 25001 Sokak, No:1/4, 07112 Aksu/Antalya, TÜRKİYE

Haritaya ulaşmak için buraya tıklayın. >>

 

Antalya Uluslararası Havalimanı’na yerli ve yabancı havayolları ile birçok destinasyondan direkt uçuş sağlanmaktadır. Havalimanı, otellere ve fuar alanına yakın mesafede olup katılımcı ve ziyaretçilerimize en rahat ulaşım imkanlarını sağlamaktadır. Antalya ulaşımı açısından oldukça rahat olup aşağıdaki seçeneklerden biri ile alana ulaşım sağlayabilirsiniz:

Otobüs ile:

Fuar alanına AC03, AF04, AF40A, MK81, MK80 ve 519 numaralı otobüsler ile gelebilirsiniz.

 

Araç ile:

Antalya - Alanya otoyolu üzerinde Pınarlı Beldesi kavşağından fuar alanına ulaşabilirsiniz.​

 

Taksi ile:

Şehir merkezinden fuar alanına 20 dakika, otogardan 20 dakika, havalimanından 5 dakikada ulaşılabilirsiniz.

Bazı otellerden ücretsiz shuttle hizmeti mevcut olup, bunlar hariç Growtech Fuarı’nın özel shuttle hizmeti yoktur.

Anfaş Fuar Merkezi’nde açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Katılımcılarımız açık ve kapalı otopark alanını, ziyaretçilerimiz ise açık otopark alanını kullanabileceklerdir.

Araçlarını engelliler için ayrılmış yerlere parkedebilirler. Girişlerde özel rampalar mevcuttur. Fuar alanının tek kattan oluşmaktadır, Tuvaletlerde engelli bölümleri ayrılmış durumdadır. Fuar alanında tekerlekli sandalye bulunmaktadır.

Fuar girişinde HES kodu uygulaması ile sorgulama yapılacaktır.

Fuar alanına girişten itibaren, çıkışa kadar olan sürede maske takılması zorunludur.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin "COVID-19 Kapsamında Kapalı Alanlarda Düzenlenecek Olan Fuarlarda Alınacak Önlemler ve Uyulması Gereken Kurallar" yer alan 7. maddeye göre; "İzolasyonda bulunması gerekenlerin belirlenmesi amacıyla HES kodu üretilmeli, fuarı düzenleyen firma tarafından görevlendirilen bir personel katılımcıların, ziyaretçilerin ve görevlilerin HES kodunu sorgulamalıdır".

HES kodunuzu;

1) Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması ( IOS ve Android) ile,

2) 2023 kısa numarasına göndereceğiniz SMS ile;

  • HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek,
  • Mavi Kartlı veya TC kimlik numarası 97, 98, 99 ile başlayan kişiler; HES yazıp aralarına boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. kimlik numarası, doğum yılı ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek,
  • T.C. Kimlik veya Yabancı Kimlik (99,98,97 ile başlayan) Numarası bulunmayan kişiler için Pasaport bilgileri ile; HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla, Uyruk, Pasaport Seri Numarası, Doğum yılı, Soyadı yazarak 2023’e SMS göndererek,

3) e-Devlet ile,

  • e-Devlet üzeriden buraya tıklayarak,
  • e-Devlet üzerinden HES Koduna ait işlemler; üretme, silme, sorgulama ve detaylarını görüntüleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • 18 yaş altı çocuklarınız için HES kodunu e-Devlet üzerinden oluşturabilirsiniz.alabilirsiniz.

Informa AllSecure, COVID-19 döneminde Informa organizasyonlarında uygulanmakta olan sağlık ve güvenlik standartlarının iyileştirilmesine yönelik benimsemiş olduğumuz bir yaklaşımdır.

Fuar katılımcılarından, konuşmacılara, ziyaretçilerden gazetecilere kadar fuara gelen herkes yeni bağlantılar kurmak, öğrenmek ve yeni iş fırsatları elde etmek ve bunları daha etkin ve güvenli şekilde yapabilmek amacıyla gelmektedirler.

Informa AllSecure’u teşkil eden standartlar ve uygulamalar, her Informa organizasyonunda en yüksek güvenlik, hijyen, temizlik ve kalite standartlarını sağlama çabamızın bir kanıtı olarak tasarlanmıştır.

Informa AllSecure, All Secure adı verilen bir dizi fuar endüstrisi standardı temelinde geliştirilmiştir. 

All Secure sektör standartları aralarında; sektör birlikleri UFI, AEO ve SISO, fuar organizasyon firması Informa, Reed Exhibitions ve Clarion, bir dizi fuar alanı ve tedarikçilerin bulunduğu bir çalışma grubu tarafından ve sağlık otoriteleri, hükümet birimleri ve yerel otoritelerden katkı ile geliştirilmiştir. Informa AllSecure bütün bu sektörel All Secure standartlarının Informa fuarlarına uygulanış biçimidir.

Bu organizasyonda sağlık ve güvenliğin bizim için bir öncelik olduğunu ve katılan herkesin güvenli, hijyenik, üretken ve yüksek kaliteli bir organizasyon tecrübe etmesini sağlamak amacıyla bir dizi tedbirlerin alınmış olduğunu göreceksiniz.  

Başlangıç noktası olarak, Informa AllSecure hükümet yönergeleri veya resmî otoritelerin yönergelerine ve de aynı zamanda fuar alanına özel düzenlemelere uygun olarak gerçekleştirilecektir. Buna ilave olarak, bütün Informa AllSecure fuarları, gerekli ve uygulanabilir olan yerlerde ilave tedbirlerin yanında; hijyen, sosyal mesafe ve koruma&tespit konularına odaklanan on önemli kurala uygun düzenlenecektir.  

Tüm etkinliklerimiz minimum olarak Informa AllSecure kapsamında yer alan Temizlik ve Hijyen, Fiziksel Mesafe ve Tespit ve Koruma konularının yer aldığı on temel önlem ile birlikte hükümetin ve yerel otoritelerin alana özel almış olduğu önlemler de alınacaktır.

Belirli bir etkinlikte uygulanan önlemlerin ayrıntıları için etkinliğin web sitesine bakın veya doğrudan etkinlik ekibiyle iletişim kurun. Ayrıntılar ayrıca kayıt veya rezervasyon ile ilgili etkinlik materyallerine dahil edilecektir.

Ev dışında hiç bir ortam hiç bir zaman %100 güvenli olamamaktadır. 

Informa fuarları gibi kontrollü organizasyonlarda Informa AllSecure vasıtası ile fuara katılan herkesin sağlık ve güvenliğini bir öncelik haline getiren bir dizi çok kapsamlı iyileştirilmiş standartları devreye almış bulunmaktayız.

Fuar sırasında ve sonrasında geliştirilmiş derin temizlik, temassız kayıt işlemleri, sosyal mesafe ve kalabalık yönetimi ve de aynı zamanda tarama ve koruyucu ekipmanların kullanımı gibi yöntemlerle güvenlik, hijyen ve temizlik anlamında en yüksek standartları sunmayı ve COVID-19 sonrasında müşterilerimizin, ortaklarımızın ve çalışanlarımızın etkin, güvenli ve güven duyarak yeni bağlantılar kurması, yeni bilgiler edinmesini ve daha etkili bir şekilde iş yapmasını sağlayabilmeyi amaçlıyoruz.