Growtech is part of the Informa Markets Division of Informa PLC

Informa
Informa

Growtech Agro Biznes Forum'da!

Growtech, Medya Sponsoru AGRO TV Türkiye ve AGRO TV Azerbaycan tarafından 28 Şubat - 01 Mart 2023 tarihlerinde Bakü'de Marriott Hotel Boulevard'da düzenlenecek Agro Biznes Forum, Türkiye - Azerbaycan Tarım B2B Görüşme Platformu'nda katılımcı olarak yer alacak.

Agro Biznes Forum hakkında görüşlerini paylaşan Growtech Fuar direktörü Engin Er; "Growtech uluslararası tarım sektörü profesyonellerinin buluşma noktası. Dolayısı ile uluslararası tarım buluşmalarının olduğu global etkinliklere katılmayı önemsiyoruz. Katılımcılarımızın hedef ülkeleri arasında yer alan Azerbaycan bizim için önemli bir ülke. Her geçen yıl Azerbaycan'dan da ziyaretçi sayımız artıyor ve global tarım sektörü açısından da önemli bir lokasyon. Dolayısı ile medya partnerimiz olan Agro TV Türkiye ve Agro TV Azerbaycan'ın gerçekleştireceği bu kıymetli buluşmada da yer almayı önemsiyoruz." dedi.

28 Şubat - 01 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleşecek Agro Biznes Forum, Türkiye - Azerbaycan Tarım B2B Görüşme Platformu'nda, Türkiye'den katılımcı firmalar forum boyunca sektör ile ilişkili birçok kişi, kurum ve kuruluş ile B2B görüşmeler gerçekleştirecek, yeni iş fırsatları için bir araya gelecek ve sektörün gelişimine tecrübeleri ile yön verecekler.

Agro Biznes Forum, Türkiye - Azerbaycan Tarım B2B Görüşme Platformu hakkında detaylı bilgi almak için broşürü indirmeyi unutmayın.

Sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

Tufan Abuk

Tel: +90 530 820 46 93

E-posta: [email protected]